Nabízíme nejširší sortiment osobních výtahů. Výtahy lanové, hydraulické, řetězové, pneumatické, nůžkové a výtahy bez strojovny.

Osobní výtahy vyrábíme v nosnosti od 125 kg až do nosnosti 2000 kg. Interiéry výtahů zcela přizpůsobíme vašim představám. Pro obytné a administrativní domy navrhujeme a projektujeme systémy vertikální dopravy (počty výtahů, nosnosti, dopravní kapacitu) tak, aby uživatelé vašich výtahů byli spokojeni.

Výtah se šachtou

Výtahové šachty, které jsou stavěny do zrcadel schodiště jsou stavěny jako ocelové konstrukce. Jejich stavba je levná, jednoduchá, trvá krátkou dobu a šachty nezabírají prostor vzhledem k minimálním konstrukčním tloušťkám. Výtahové šachty ocelkové stavíme s různými výplněmi (skleněné, ocelové, ..). Tento typ šachty lze postavit i vně budovy, kde tvoří samostatný architektonický prvek. V takovém případě mohou být vytvořeny i panoramatické výtahy.

 

Nový výtah

 

Mnoho výtahů, které jsou v současné době provozovány už je v provozu delší dobu než na kterou byly původně navrženy a konstruovány. EUROLIFT nabízí profilaci výtahů, měření a zjišťování míst výtahů s největšími riziky pro další provoz.
Provádíme repasi výtahových dílů, jejich výměnu, modernizaci případně vestavbu nových výtahů do jakýchkoliv původních výtahových šachet.POPTEJTE U NÁS stavbu nebo rekonstrukci výtahu!!! Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Rádi Vás navštívíme a pomůžeme Vám přímo u Vás najít nejvhodnější typ zdvihacího zařízení. Využijte našich dlouholetých a bohatých zkušeností v oboru !!!