umožňuje osobám se sníženou pohyblivostí překonávat výškové rozdíly, zejména schodiště. Tato plošina může být zabudována v zrcadle schodišti (buď zcela bez stavebních úprav nebo pouze s minimálními stavebními úpravami), nebo vně budovy do výtahové šachty. Invalidní plošina SIHP 250
Předností plošin SIHP je tichý provoz, jednoduchá obsluha, individuální přizpůsobení stavební situaci a velmi příznivá cena. Plošina pojíždí po dráze tvořené malou šachtou která chrání plošinu před vyndaly a povětrnostními vlivy. Pohyb plošiny je řízen tlačítky, podobně jako u výtahu.
V horní a dolní stanici jsou přivolávače, na plošině je ovladač. Šachta je v horní a dolní stanici tvořena dveřmi, které jsou blokovány ve chvíli, když za nimi není plošinka.

 

 

umožňuje osobám sedícím na invalidním vozíku Invalidní plošina překonávat výškové rozdíly, několika schodů uvnitř interiéru. tato plošina bývá zakomponována do interiéru. Výhodou plošiny je to, že nejsou třeba stavební úpravy. Předností je tichý provoz, jednoduchá obsluha a individuální přizpůsobení stavební situaci. Pohyb plošiny je řízen tlačítky, podobně jako u výtahu.

Nosnost našich plošin je do 250 kg.

Poptejte u nás  invalidní plošinu!